درباره ما
با توجه به اینکه جهانی که در آن زندگی می کنیم هر روزه دستخوش تحول و دگرگونی است برای همگامی  با این تغییرات شگفت انگیز و بهره گیری از آخرین دستاورد های علمی و تخصصی نیازمند آنیم که خود را با آخرین یافته های فنی و آموزشی نوین در رشته فعالیت خود عجین نماییم .
هیات مدیره مجتمع فنی ایرانیان با درک صحیح از نیازهای آموزشی گروه های مختلف جامعه برای ارائه خدمات متمایز و نوین در حوزه های مختلف با اخذ مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح تاسیس و با بستر سازی همه امکانات مورد نیاز برای استفاده آحاد جامعه از این گونه خدمات گام های بسیار جدی و اساسی برداشته است.
نیاز آموزشی مخاطبین با سلیقه های متفاوت موجب طراحی و تاسیس دپارتمان های تخصصی مختلف از جمله : دپارتمان آموزش تحلیل گری بورس و بازار های سرمایه ، دپارتمان آموزشی مهارت های مالی و بازرگانی ، دپارتمان آموزش مهارت های کسب و کار و کارآفرینی ، دپارتمان آموزشی فناوری اطلاعات ، دپارتمان آموزش تخصص های مختلف صنعت طلا و جواهرسازی ، دپارتمان آموزش های مجازی و ... در این مجتمع را فراهم نموده است.
امروزه این مجتمع افتخار دارد که با بهره گیری از نیروهای متخصص که از مدرسین با تجربه و توانمند در امر آموزش، می باشند ، نسبت به ارائه خدمات مورد نیاز مخاطبین از گروه های سنی مختلف پیشتاز بوده و در این راستا علاوه بر آموزش و انتقال دانش فنی حرفه ای در جهت ایجاد اشتغال به شیوه خود اشتغالی و کارآفرینی نیز پیشگام شده و با هدف فرهنگ سازی برای استفاده بهینه از دانش های تخصصی روز به برگزاری دوره های آموزشی رایگان، از جمله ؛ مهارت های کسب کار و کارآفرینی – تحلیل گری بورس و بازار های سرمایه و طرح همیار کارآفرین برای تربیت جوانانی با نگرش کارآفرینانه با حمایت سازمان های پشتیبان همت نموده است.
ارائه خدمات مشاوره ای و تخصصی به هنرجویان و دانش آموختگان تخصص های مختلف ، پس از اتمام دوره های آموزشی از اقدامات ارزشمند دیگری است که توسط کارشناسان مجتمع فنی ایرانیان انجام می پذیرد.
برقراری ارتباط موثر با مسئولین امر در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، موسسه کار و تامین اجتماعی ، سازمان فنی حرفه ای و ارائه مدرک معتبر بین المللی به هنرجویان و دانش آموختگان دوره های آموزشی مختلف از این مجتمع ، امکان استفاده به صورت کاربردی توسط کاربران را فراهم نموده است .